7. Bieg Kreta 2020 – informacje organizacyjne

Bieg Kreta Hardcore (377 km):

Zapisy trwają do końca stycznia. W biegu wystartuje 10 osób wyłonionych zgodnie z procedurą kwalifikacyjną.
Przypominamy, że będziemy rozpatrywać jedynie kompletne zgłoszenia. Aby zgłoszenie było kompletne, konieczne jest między innymi wysłanie listu motywacyjnego na adres mailowy organizatora.

Jeżeli wysłałeś maila, ale nie otrzymałeś od nas wiadomości zwrotnej, najprawdopodobniej Twoja wiadomość do nas nie dotarła. Warto sprawdzić to na liście zgłoszonych, czy przy Twoim nazwisku widnieje napis: „zgł. kompletne”.

W przypadku braku takiej adnotacji prosimy o ponowne wysłanie maila. Wymóg ten dotyczy tylko i wyłącznie zawodników Kreta Hardcore (377 km).

Zapisać się na bieg praz sprawdzić listę zgłoszonych można tutaj -> https://online.datasport.pl/zapisy/portal/listy/?zawody=5233

Dokładna procedura kwalifikacji opisana jest w regulaminie ->
http://www.kbsobotka.pl/bieg-kreta/5776-2/

………………………….

Bieg Kreta (148 km):

Zapisy są już od dawna zamknięte, ale w przypadku rezygnacji z któregoś zawodników, formularz może automatycznie je wznowić. Warto sprawdzać, czy nie zwolniły się jakieś miejsca.

Ze względu na duże zainteresowanie biegiem, prosimy wszystkich zawodników zapisanych na dystans 148 km o dokonanie opłaty przed końcem stycznia. Zastrzegamy sobie możliwość usunięcia nieopłaconych zgłoszeń po tym terminie, by nie blokować miejsc dla innych biegaczy.
………………………….

Trójkąt Sudecki Heroiczny:

Trwa konkurs literacki na opowiadanie o górach, heroizmie, oraz trzech magicznych szczytach. Z każdym dniem spływają nowe teksty, czekamy na więcej do dnia 25 stycznia.
Szczegóły konkursu tutaj -> http://www.kbsobotka.pl/trojkat-sudecki-heroiczny/

Zobacz także